V rámci fyzioterapeutického ošetření využíváme techniky a metody, které se nám osvědčily, kombinujeme je v závislosti na potřebách každého klienta individuálně.

 

Je potřeba si uvědomit, že např. bolesti zad většinou nejsou jen o zablokovaných obratlích, které když se zmobilizují, bude vše zase v pořádku. Někdy je potřeba uvolnit i měkké tkáně v okolí (kůže, podkoží, fascie, svaly) a potom nabídnout lepší posturální zajištění vhodnou aktivací svalů, aby se příslušné blokády nevracely zpět.

Mezi nejčastější metody, které používám, patří

Techniky měkkých tkání

… uvolní kůži, podkoží, fascie a svaly

Mobilizace a trakce

… odstraní kloubní blokády

Metoda Mojžíšové

… nejen při potížích s otěhotněním

Kinesiotaping

… barevné pásky, se kterými budete in a bez bolesti

Elektroterapie

… trocha proudu nikdy neuškodí :-)

Terapeutický ultrazvuk

… uvolní svaly

Kombinovaná terapie

… odstraní spoušťové body ve svalech

Laserová terapie

… proud světla, které léčí

Jestliže máte s pohybovým aparátem potíže a chcete s tím opravdu něco udělat, neváhejte mě kontaktovat.

Těším se na Vás :-)

Jak to u nás chodí

Ke vstupu do našeho studia využijte, prosím, zadní vchod (vydejte se za větší oranžovou cedulí a za Vámi pak bude vchod), kde vejdete dveřmi do domu a hned na další dveře, které uvidíte (do schodů nahoru nepůjdete), zaklepete. Fyzioterapeut Vám přijde otevřít a uvede Vás dále. Na chodbě si odložíte kabát/bundu na věšák a přezujete se do přezůvek k tomu určených. Počkáte, až Vás fyzioterapeut vyzve ke vstupu do provozovny.

Pokud jste u nás poprvé, čeká Vás vstupní rozhovor, při kterém fyzioterapeut vyloučí základní kontraindikace a vyptá se na Váš zdravotní stav a současné potíže. Poté si odložíte, aby Vás fyzioterapeut mohl vyšetřit a začít s Vámi pracovat. Protože nejsme smluvním partnerem žádné zdravotní pojišťovny, terapie u nás se platí a to hotově po skončení terapie.