Jako fyzioterapeutka Vás můžu nejen namasírovat, ale i pomoct mobilizacemi a měkkými technikami od zablokovaných zad, naučit cviky ať už protahovací, nebo posilovací, aby se Vám Vaše potíže s pohybovým aparátem nevracely.

 

Pokud byste ale chtěli jen čistou masáž, nabízím Vám tyto druhy

Klasická masáž

… cíleně rozpracovává zatuhlé svaly

Sportovní masáž

pro rychlejší regeneraci svalů po sportu

Havajská masáž

pro relaxaci těla i duše

Bali masáž

především pro „zatuhlejší“ jedince

Thajská masáž nohou

uleví uběhaným nohám, nechá zrelaxovat celé tělo

 

Jestliže si nevíte rady s výběrem masáže, nezoufejte a nechte to na mně. Ráda se s Vámi seznámím (s Vaším zdravotním stavem, přáními a očekáváními a samozřejmě také s Vaším pohybovým aparátem) a na základě toho Vám vyberu masáž nebo kombinaci masáží, která Vám padne jako ulitá.

Těším se na Vás, neváhejte mě kontaktovat :)

Jak to u nás chodí

Ke vstupu do našeho studia využijte, prosím, zadní vchod (vydejte se za větší oranžovou cedulí a za Vámi pak bude vchod), kde vejdete dveřmi do domu a hned na další dveře, které uvidíte (do schodů nahoru nepůjdete), zaklepete. Fyzioterapeut Vám přijde otevřít a uvede Vás dále. Na chodbě si odložíte kabát/bundu na věšák a přezujete se do přezůvek k tomu určených. Počkáte, až Vás fyzioterapeut vyzve ke vstupu do masérny.

Pokud jdete na masáž poprvé, čeká Vás vstupní rozhovor, při kterém fyzioterapeut vyloučí základní kontraindikace masáže. Poté si odložíte, pokud budete chtít využít jednorázového spodního prádla, je to možné, budete ho mít k dispozici, a v takovém případě fyzioterapeut samozřejmě místnost opouští, abyste se mohli převléct.

Poté se uložíte na masážní lehátko, fyzioterapeut se vrátí do místnosti, nemasírované části těla přikryje ručníkem nebo sarongem a masáž může začít.

Po masáži fyzioterapeut otře zbytky masážního oleje nebo si budete moct dát sprchu a opět se budete moct obléct.